Анатолій Григорович Загородній

Thumbnail Image

Authors

Видавництво Львівської політехніки

У виданні відображено основні етапи життя, наукову, науково-організаційну, педагогічну діяльність кандидата економічних наук, професора Анатолія Григоровича Загороднього. Покажчик містить інформацію про науковий доробок вченого. Для наукових працівників, інженерів, істориків науки, аспірантів, студентів.

Загородній, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, Біобібліографія вчених Львівської політехніки, біобібліографічний покажчик

Анатолій Григорович Загородній : біобібліографічний покажчик : до 60-річчя від дня народження / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: О. Б. Ніколюк, О. В. Шишка ; редакційна рада : О. В. Шишка (голова), І. О. Бєлоус, Н. Е. Кунанець, Р. С. Самотий]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 122 с. : іл. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; випуск 48).

Endorsement

Review