Визначення динамічних навантажень в гвинтовому змішувачі

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено математичну модель динаміки двомасової системи шнекового транспортера. Аналітично описано максимальний динамічний момент. Дано практичні рекомендації для оптимізації конструкції транспортера. The mathematic model of the bulk brittle matherial mixing is presented. Differential equations of the mass movement are made and solved. Analytical dependencies for finding the dynamic moments on the resistance moment, engine moment, regidity and toughtness are found. Plactical recommendations as to the mixing loading in the intermediate and stable operating regimes are presented.

Гевко І. Б. Визначення динамічних навантажень в гвинтовому змішувачі / І. Б. Гевко, О. Я. Гурик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 90–93. – Бібліографія: 2 назви.