Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this article was highlighted the problem of assessing the quality and complexity of the software. Also highlighted the main principles and approaches to the computation complexity of software architecture. Main tasks set for a decision support system for refactoring.

програмне забезпечення, рефакторинг, метрики, система підтримки прийняття рішень, об’єктно-орієнтоване програмування

Єсаулов Д. Методи інтелектуального аналізу даних в задачах проектування програмного забезпечення / Данило Єсаулов // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 178–179. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review