На основі експериментальних досліджень здійснено оцінку температури фазового переходу корунду з метою застосування її під час повірки високотемпературних термоперетворювачів. On the basis of experimental researches it is executed an estimation of temperature of phase transition of corundum with the purpose of its use at check of high-temperature converters.

корунд, повірка

Фединець В. О. Оцінка температури фазового переходу реперної точки корунду під час повірки високотемпературних термоперетворювачів / В. О. Фединець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 134-137. – Бібліографія: 2 назви.