Визначення пересіченості рельєфу лижних бігових трас

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Определение оптимальных нагрузок для тренировок является важной задачей. Для лыжных гонщиков степень нагрузки в первую очередь определяется рельефом. В статье представлен метод определения уровня пересеченности рельефа беговых трас. It is a very important task to define optimal training conditions. They mostly depend on the relief for the cross-country skiers. In the article the method of the territory crossing level determination is given.

Бахмат О. Визначення пересіченості рельєфу лижних бігових трас / О. Бахмат // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 152–157. – Бібліографія: 7 назв.