Міцність залізобетонних колон із застосуванням високоміцних матеріалів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто матеріали дослідження коротких залізобетонних елементів із застосуванням попередньо стиснутої високоміцної арматури та високоміцних бетонів з метою повного використанням характеристик міцності попередньо розтягнутої арматури класу А-ІІ, високоміцної арматури класу Ат-V і бетону.
This article focuses on the experimental and theoretical study of the reinforced concrete compressed members reinforced by spatial cage with pre-compressed high strength reinforcement.

Холод П. Ф. Міцність залізобетонних колон із застосуванням високоміцних матеріалів / П. Ф. Холод, Г. М. Олексин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 181–186.