Урбаністичний маркетинг історичного міста

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У зарубіжному містобудуванні урбаністичний маркетинг належить до дієвих засобів охорони історико-архітектурної спадщини і управління процесом розвитку історичного міста. Історичне місто з цієї точки зору розглядається у трьох аспектах: простір маркетингу (місто як ринок); об’єкт маркетингу (місто як продукт); суб’єкт маркетингу (місто як підприємство). Специфічними рисами є комплектність і складність “продукту” міста, багатоаспектність відносин міста та його адресатів, різноманітність “продавців” і “покупців”.
In the international urban planning, urban marketing is considered as a progressive resource of protecting historical and architectural heritage and directing the process of the historical city development. The historical city at this point is examined in three main ways: - Space of marketing (city as a market); - Object of marketing (city as a product); - Subject of marketing (city as an industry). The specific traits are: the complexion and complication of the “city-product”, a lot of relation factors of the city and its partners, and the variety of “sellers” and “clients”.

“ринковий хаос”, охорона спадщини, методи маркетингу, урбаністичний маркетинг, простір маркетингу, об’єкт маркетингу, суб’єкт маркетингу, зонінг

Посацький Б. С. Урбаністичний маркетинг історичного міста / Б. С. Посацький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 100–102.

Endorsement

Review