Підвищення завадостійкості локалізторів електромагнітних маркерів

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуті способи і технічні засоби позначенніі функціонально важливих ділянок та елементів підземних інженерних комунікацій. Вказані їх позитивні сторони та недостатки. Запропоновано новий спосіб підвищення завадостійкості локалізації електромагнітних маркерів і описано приклад його реалізації.
Indication methods and technical means of functionally important sections and elements of underground engineering communication are considered. Their good and bad senses are shown. A new way of improvement of noise-immunity of electromagnetic marker localization is proposed. An example of this technical realization is described.

Підвищення завадостійкості локалізторів електромагнітних маркерів / О. П. Драбич, П. П. Драбич, І. М. Яворський, А. О. Кичма, Р. І. Коваль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 163–170.

Endorsement

Review