Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведені методика і алгоритм визначення експериментальних згинальних моментів за величинами вертикальних переміщень перерізів балок, отриманих при натурних випробуваннях прогонових будов, які дають можливість урахування фізичної нелінійності деформування залізобетону, а також наявності існуючих дефектів.

Собко Ю. М. До методики визначення експериментальних згинальних моментів у балкових прогонових будовах з каркасною арматурою / Ю. М. Собко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 172–177. – Бібліографія: 2 назви.