Аспекти розвитку системи соціального аудиту в Україні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито поняття соціального аудиту та його значення у фінансово-економічній системі. На підставі проаналізованих літературних джерел запропонована методика проведення соціального аудиту на підприємствах. The notion of social audit and its importance in the financial and economic systems is developed. On basis of analyzed literary sources the method of social auditing of the enterprises is suggested.

фінансово-економічна система, ітературні джерела, financial and economic systems, literary sources

Полякова Л. М. Аспекти розвитку системи соціального аудиту в Україні / Л. М. Полякова, Н. І. Демків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 475–479. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review