Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Elastic system of two-mass vibratory conveyor-manipulator by independent longitudinal, transversal and vertical vibrations consists of four elastic elements. It accepts the torsion vibration within the linear vibration. The elastic element consists of two flat grating springs that are connected at right angle. The torsion stiffness of the elastic system is investigated.

Врублевський І. Й. Кутова жорсткість двомасового вібраційного транспортера-маніпулятора з трикомпонентними коливаннями / І. Й. Врублевський, І. С. Керницький, В. С. Шенбор // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 87–89. – Бібліографія: 2 назви.