Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Keywords
ефект , осердя , ЕРС , інтерес
Citation
Павлик Л. П. Взаємозв’язок феромодуляційного ефекту з симетрією магнітної анізотропії при маятникоподібному перемагнічуванні магнітної плівки / Л. П. Павлик, С. Б. Убізський // Тринадцята відкрита науково-технічна конференція Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» з проблем електроніки : тези доповідей, 13–15 квітня 2010 року / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2010. – С. 51. – Бібліографія: 2 назви.