Видавництво Львівської політехніки

In this article the problem of creating special software to counter propaganda on social networks is analyzed.

інформаційна безпека, соціальні мережі, інформація, пропаганда, спільноти

Вус В. Аналіз проблеми створення спеціального програмного забезпечення для протидії пропаганді в соціальних мережах / Володимир Вус, Андрій Пелещишин // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 38–39. – Бібліографія: 1 назва.