Чинники формування інформаційного образу ВНЗ в соціальних мережах

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this article the factors of forming the information image of universities at social networks are described and the importance of forming the image of the university in places, where are the target audience, is proved.

інформаційний образ, імідж, образ вищого навчального закладу, чинники інформаційного образу ВНЗ, соціальні мережі, загроза інформаційному образу

Романовська І. Чинники формування інформаційного образу ВНЗ в соціальних мережах / Ірина Романовська, Андрій Пелещишин // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 73–74. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review