Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Outcomes of mathematical simulation of parameters of sections, components of force of cutting and torque during cutting cylindrical cog-wheels by screw type hobs. The possibility of a heightening of efficiency and quality of manufacture of cog-wheels is theoretically confirmed at use of screw type hobs with the modified profile of a cog.

Грицай І. Є. Динаміка двоперехідного нарізання зубчастих коліс черв’ячними фрезами в автоматичному циклі / І. Є. Грицай // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 47–54. – Бібліографія: 4 назви.