Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Methods of forming conceptual grid of geospatial objects for further analysis of thematic proximity of the object are considered. A comparative analysis of similar and related services that help to automatically extract semantic core of large volumes of information is described.

концептуальні сітки, геопросторовий об’єкт, концепт, дескриптор

Хміль І. Побудова концептуальних сіток для аналізу тематичної близькості геопросторових об’єктів / Ірина Хміль // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 200–201. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review