Розроблено аналітичне забезпечення оцінки ефективності функціонування кафедр вищого навчального закладу з метою підвищення ефективності діяльності закладу освіти загалом шляхом покращання економічності та результативності діяльності його кафедр. Analytical maintenance of an estimation of efficiency of functioning of chairs of a higher educational institution for the purpose of increase of efficiency of activity of a higher educational institution by improvement of profitability and productivity of activity of its chairs is developed.

Куцинська М. В. Аналітичне забезпечення оцінки ефективності функціонування кафедр вищого навчального закладу / М. В. Куцинська, Г. О. Король // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 563–567. – Бібліографія: 11 назв.