Date
Видавництво Львівської політехніки
Keywords
Citation
Одержання культури тканин відкасника безстеблевого (carlina acaulis) – джерела біологічно активних сполук / Р. О. Петріна, Р. Т. Конечна, О. В. Федорова, О. Р. Побігушка, С. О. Матвійків, В. П. Новіков // Актуальні проблеми синтезу і створення нових біологічно активних сполук та фармацевтичних препаратів : матеріали доповідей та збірник наукових статей : інтернет-конференція, 23-25 квітня 2013, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень, Національний університет «Львівська Політехніка», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 63–64. – Бібліографія: 6 назв.