Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The method of proceedings prevalence estimation is presented in this paper. The authors describe peculiarities of the database that is an example of consolidated information resource and is effective and valuable for proceedings criteria and points accumulation.

консолідований ресурс, матеріали наукових конференцій, бази даних, оцінка матеріалів конференцій, конференції Львівської політехніки

Тимофеєва Ю. Консолідований інформаційний ресурс оцінювання поширеності відомостей про матеріали наукових конференцій університету / Юлія Тимофеєва, Дмитро Тарасов // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 66–67. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review