Date
Publisher
Видавництво Львівської політехніки
Abstract
Проаналізовано особливості функціонування і різновиди сучасних соціальних інтернет-сервісів (СІС). Встановлено, що СІС є об’єктом реальних і потенційних загроз інформаційній безпеці держави й, в свою чергу, виступають ефективним інструментом комунікації та координації учасників дестабілізуючих акцій. Обґрунтовано необхідність розробки цілісної методології забезпечення інформаційної безпеки держави у СІС.
Keywords
соціальний інтернет-сервіс , актор , деструктивний інформаційний посил , віртуальна спільнота , інформаційна безпека держави
Citation
Молодецька К. Роль соціальних інтернет-сервісів у процесі забезпечення інформаційної безпеки держави / Катерина Молодецька // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 26–27. – Бібліографія: 5 назв.