Видавництво Львівської політехніки

This paper considers the importance of choice of mobile operating systems to develop games and applications. Authors present brief description and analysis some of them.

операційна система, мобільні додатки та ігри, розробка мобільних продуктів

Стружанський Б. Особливості вибору мобільної операційної системи для розроблення ігор з інтелектуальною складовою / Богдан Стружанський, Наталія Крвавич, Наталія Шаховська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 196–197. – Бібліографія: 2 назви.