Використання плівкових розподілених RC-структур в сенсорах вологості

Розглянуто питання використання фільтрів на основі розподілених RC-структур в сенсорах вологості. Як діелектрик в RC-структурі сенсорів використовується композиційний матеріал на основі полівінілового спирту з вкрапленими алюмінієвими мікрочастинками. Змодельовано характеристики сенсорів з прямокутною тришаровою RC-структурою у вигляді фільтра нижніх частот, нульового фільтра та фільтра верхніх частот. The application of filters on the base of distributed RC-structures in humidity sensors is considered in this paper. Composite material on the basis of polyvinyl alcohol with impregnated aluminum microparticles is used as dielectric in RC-structures. The characteristics of sensors with rectangular three-layers RC-structure as low-frequency filter, zero filter and high-frequency filter are simulated.

Використання плівкових розподілених RC-структур в сенсорах вологості / З. Ю. Готра, В. В. Григор’єв, О. М. Мельник, Д. Прошак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 41–45. – Бібліографія: 4 назви.