Міцність та деформативність МДМ-систем під час згину

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати лабораторних та натурних експериментальних досліджень конструкцій перекриття МДМ-системи під час чотириточкового згину. Визначено характер вичерпання несучої здатності та рівні руйнуючого навантаження. Подано рекомендації з застосування перекрить такого типу у цивільному та промисловому будівництві.
The results of experimental investigations of monolith of building of future (MBF) structures are given in this article. The character of deformations and destruction are described. As the results the proposals of putting into practice of these structures are given.

Кархут І. І. Міцність та деформативність МДМ-систем під час згину / І. І. Кархут // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 87–90.

Endorsement

Review