Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описан порядок построения ЕКФ и выбор АКФ. Приведены существенные параметры полученой ЕКФ и оптимальной АКФ для анализируемого набора данных. Также представлена оценка точности апроксимации ЕКФ соответствующей АКФ. Order of the construction of the ECF and choice of the ACF are described. Essential parameters of the obtained ECF and optimal ACF for the analyzed data set are presented. Accuracy of the approximation ECF by corresponding ACF are presented also.

Тартачинська З. Р. Коваріаційний аналіз даних альтиметрії і абсолютних значень сили ваги в регіоні Чорного моря / З. Р. Тартачинська // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 120–124. – Бібліографія: 7 назв.