Видавництво Львівської політехніки

The paper analize the results of functioning of Lviv Polytechnic Publishing House.

видавничо-інформаційна діяльність, видавничо-поліграфічна галузь, промоція книжкових видань, інформаційна політика видавництва

Голощук Р. Видавничо-інформаційна діяльність Видавництва Львівської політехніки в умовах розвитку інформаційного суспільства / Роман Голощук // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 308–309. – Бібліографія: 2 назви.