Розробка моделі якості електронної бібліотеки

Date
Authors
Новицький, Олександр
Проскудіна, Галина
Овдій, Ольга
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Львівської політехніки
Abstract
The paper proposes a model for the evaluation of Digital Libraries (DL) that concerns quality parameters of different aspects of DL such as content, functionality, user, policy, architecture.
Keywords
якість , інформаційна система , оцінка , показники якості , електронні бібліотеки
Citation
Новицький О. Розробка моделі якості електронної бібліотеки / Олександр Новицький, Галина Проскудіна, Ольга Овдій // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 284–285. – Бібліографія: 3 назви.