Позитивна теорія обліку: сучасність та перспектива

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто зміст позитивної теорії обліку, яка в останні десятиріччя набула широкої популярності у професійних бухгалтерських колах. Зроблено огляд передумов виникнення цієї концепції, визначено відмінності від нормативної теорії обліку. Досліджено також вплив позитивної теорії обліку на розвиток управлінського обліку. In this article the contents of Positive Theory of Accounting, which in recent decades has gained popularity in professional accounting society, are reviewed. Main predictors of this concept are reviewed and differencies from Normative Theory of Accounting are indicated. The influence of Positive Theory of Accounting on the development of management accounting іs investigated.

популярность, управлінський облік, popularity, management accounting

Куцик П. О. Позитина теорія обліку: сучасність та перспектива / П. О. Куцик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 411–415. – Бібліографія: 22 назви.

Endorsement

Review