Видавництво Львівської політехніки

The innovative development of information support for cultural arts is caused by the introduction of production means and information sharing in the modern information and communications environment. Electronic information products became the basis for improvement of information service processes. Innovative approaches to the provision of information services to users are associated with the development of the distant form system of consumer information.

інформаційна діяльність, інформаційні продукти, інформаційні послуги, інновації

Бабенко Ж. Інновації в інформаційній діяльності як фактор вдосконалення інформаційного забезпечення художньої культури та мистецтва / Жанна Бабенко, Марина Костенко // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 240–241. – Бібліографія: 2 назви.