Електроенергетичні професіоналізми у фаховій комунікації

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The use of professional jargonisms in the electric power engineering has been analyzed in the article; the external and internal language causes of their occurance in the researched termonologic system have been determined.

українська мова, українська електроенергетична терміносистема, термін, професіоналізм, комунікація

Харчук Л. Електроенергетичні професіоналізми у фаховій комунікації / Лілія Харчук // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 146–147. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review