Видавництво Львівської політехніки

In this paper the students’ activity as users of collective blog “Polytech” was analyzed as well as user-generated content of this website, its popularity and particular thematic categories.

блог, колективний блог, студенти, студентське середовище, університет, користувацьке інформаційне наповнення

Березко О. Аналіз інформаційного наповнення студентського колективного блогу на прикладі politeh.ridne.net / Олександр Березко, Надія Приступа // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 56–57. – Бібліографія: 2 назви.