Принципи встановлення та практика використання артографічних проекцій для математичного відображення кадастрових знімань

Рассмотрены принципы создания и использования картографических проекций для проведения землеустроительных работ. The principles of creation and use of map projections for land management.

Кубах С. Принципи встановлення та практика використання картографічних проекцій для математичного відображення кадастрових знімань / С. Кубах // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2011. – Випуск 75. – С. 10–16. – Бібліографія: 10 назв.