Аналіз обов’язків ком’юніті-менеджера в процесі управління веб-спільнотою

Видавництво Львівської політехніки

This paper deals with the concept of community manager and the range of their duties in the web community management is analyzed.

ком’юніті-менеджер, ком’юніті менеджмент, веб-спільнота, спектр обов’язків ком’юніті-менеджера, інформаційне наповнення, управління

Ганець О. Аналіз обов’язків ком’юніті-менеджера в процесі управління веб-спільнотою / Оксана Ганець, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 86–87. – Бібліографія: 3 назви.