Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The problem of reduction of volume of calculations for deriving a specific exactitude in digital high-speed autothrottle systems (SAC) of real time by the polygraphic equipment because of parallelizings of calculations is considered.

Дурняк Б. В. Алгоритми систем автоматичного регулювання, оптимальні за критеріями швидкодії та точності / Б. В. Дурняк, О. В. Тимченко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університету "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 7–10. – Бібліографія: 4 назви.