Впровадження системи грейдингу на вітчизняних підприємствах

Розглянуто проблеми, пов’язані з об’єктивною оцінкою кадрів. Як спосіб розв’язання цих проблем запропонована система грейдингу. Охарактеризовані плюси та мінуси грейдингу, принципи, покладені в основу грейдингу та ресурси, потрібні для процедури грейдування. This article deals with the problems connected with objective assessment of personnel. Grading system as the method of solving these problems is suggested. The pluses and minuses of grading, the principles, which grading method is based on, the resources necessary for grading procedure are characterized.

Лозовський О. М. Впровадження системи грейдингу на вітчизняних підприємствах / О. М. Лозовський, О. А. Таран, В. С. Таран // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 591–596. – Бібліографія: 5 назв.