Електронний документообіг як база сучасного інформаційного забезпечення

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The computerization process control provides paperless workflow and a significant reduction in operational management job number of traditional instruments – the reference, current, reporting, information and so on. Scientific and technological progress in the field of management make it possible to move to an entirely new and much more effective information technology in government, based on inclusion complex of technical means in the management process.

електронний документообіг, комп’ютеризація управління, автоматизація документообігу, операційна система, текстові редактори

Кунченко-Харченко В. Електронний документообіг як база сучасного інформаційного забезпечення / Валентина Кунченко-Харченко // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 226–227. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review