Date
Видавництво Львівської політехніки
Keywords
Citation
Синтез нових похідних гідразиду 5,7-диметил-2-оксо-3Н-тіазоло[4,5- b]піридин-3-ацетатної кислоти як потенційних біологічно активних речовин / Тарас Чабан, Олена Кленіна, Ігор Чабан, Володимир Огурцов, Йосип Комариця // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 155.