Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено оцінку параметрів спотворень дискретних сигналів, переданих стаціонарним каналом з адитивним білим гауссовим шумом і за нестаціонарним каналом моделі Гільберта. The estimation of distortions parameters of discrete signals, transferrable on a stationary channel with additive white Gausse noise and on the time-varying channel of Gilbert model is in-process resulted.

дискретні сигнали, модель Гільберта, discrete signals, Gilbert model

Хомич С. В. Характер спотворень сигналів ТСК в стаціонарних і нестаціонарних каналах зв’язку / С. В. Хомич, К. О. Осадчук, Ю. В. Бєлова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 103-107. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review