Дослідження достовірності виявлення об’єктів на зображенні кореляційним методом

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено дослідження достовірності виявлення об’єктів на зображенні кореляційним методом на основі оцінок евклідової відстані між об’єктами та достовірності виявлення. За результатами досліджень зроблено висновки щодо застосування цього методу. Investigation of reliability of correlation method of objects detection on the image based on the evaluation of Euclidean distance between the objects and precisions of detection was performed. The conclusions about applying of this method were obtained based on the investigation results.

евклідова відстань, кореляційний метод

Капустій Б. О. Дослідження достовірності виявлення об’єктів на зображенні кореляційним методом / Б. О. Капустій, О. В. Надобко, О. Л. Білик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 226-230. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review