Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The authors of the article have propounded a new method for decoding linear M-sequences. They have analyzed advantages and imperfections its software and hardware realization and developed decoding algorithms.

Мельничук С. І. Декодування одновнмірннх циклічних М-послідовностей методом адаптивного сходження / С. І. Мельничук, С. А. Таянов // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 36. – С. 177–121. – Бібліографія: 2 назви.