Дослідження власних деформацій цементного каменя на початковій стадії твердіння

Thumbnail Image

У технічній літературі відсутні статті про деформації усадки цементного тіста в ранній стадії твердіння. Очевидно тому, що відсутні такі прилади. Нами на базі мікроскопа МБС-9 і за допомогою голографічної інтерферометрії сконструйований прилад для вимірювання деформацій усадки з точністю 0,001 мм. Наведено результати визначення деформацій усадки цементного тіста триводоцементних відношень за перших 12 діб твердіння.

Дольніков В. О. Дослідження власних деформацій цементного каменя на початковій стадії твердіння / В. О. Дольніков, Р. П. Лівша, Ю. І. Орловський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 495 : Теорія і практика будівництва. – С. 69–72. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review