Аналіз і контроль процедур державних закупівель

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено аналіз і фінансовий контроль за державними закупівлями України. Розглянуто основні завдання стратегічного, тактичного і оперативного аналізу. Досліджується процедура контролю за державними закупівлями. The article examined the financial analysis and сontrol of рublic procurement in Ukraine. The main task of strategic, tactical and operational analysis. Investigate the procedure for control of public procurement.

аналіз і фінансовий контроль, державні закупівлі, financial analysis and control, public procurement

Міняйло В. П. Аналіз і контроль процедур державних закупівель / В. П. Міняйло // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 125–129. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review