Сакральні історико-культурні пам’ятки Сколівщини

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В якості цінного історико-культурного надбання сакральні пам’ятки Сколівщини є важливим об’єктом релігійного туризму та повноцінним предметом наукового вивчення. За результатами наукових польових досліджень розглянуто комплекс пам’яток у м. Сколе, населених пунктах Верхньому та Нижньому Синьовидному, розкриті обставини їхнього виникнення, призначення та використання. В качестве ценного историко-культурного достояния сакральные памятники Сколивщины являются важным объектом религиозного туризма и полноценным предметом научного изучения. За результатами научных полевых исследований в статье рассмотрен комплекс таких памятников в г. Сколе, населенных пунктах Верхнем и Нижнем Синевидном, раскрыты обстоятельства их возникновения, предназначения и использования. As valuable historical and cultural heritage of Skole region sacred monuments is an important object of religious tourism and the outstanding subject of scientific study. According to the results of scientific field research the article studies the range of attractions in Skole, settlements of Upper and Lower Siniovydne, the circumstances of their origin, purpose and use are disclosed.

історико-культурна пам’ятка, дерев’яна церква, монастир, пам’ятний хрест, дзвіниця, историко-культурный памятник, деревяная церковь, монастырь, памятный крест, колокольня, sacred, historical and cultural monument, a wooden church, monastery, memorial cross, belfry

Боднарчук М. Сакральні історико-культурні пам’ятки Сколівщини / Маркіян Боднарчук // Туристичними шляхами Прикарпаття : збірник наукових праць / Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України, Львівський інститут економіки і туризму ; за редакцією Р. Береста. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 54-69. – Бібліографія: 21 назва.

Endorsement

Review