Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему цілеспрямованого розвитку українського туризму та становлення туристичного бізнесу як не тільки одне із стратегічних завдань України, як засіб зміцнення престижу і можливість отримання прибутків, але й як справу загального збереження та охорони архітектурно-мистецької спадщини. Архітектурні передумови мають визначальне значення для входження України як рівноправного партнера до системи міжнародного туристичного бізнесу, що передбачає комплексне верифікування туристичних регіонів і міст з позиції світового стандарту.
The problem of motivated development of tourism in Ukraine and the establishment of tourism business not only as one of strategy tasks for prestige and money making, but also for general saving and protection of architectural and art heritage is defined. Architectural conditions that are worlddefining factors for Ukraine as an equal partner of the international tourism business include complex verification of tourism regions and towns from the position of world standards. Main directions of Ukrainian tourism industry are outlined.

архітектурні передумови, економічно ефективна система туризму, науковий туризм, краєзнавчий туризм, міжнародний туризм, перспективні об’єкти, експозиція, фортифікація, міжнародний престиж

Рудницький А. М. Архітектурні передумови формування в Україні сучасної економічно ефективної системи туризму / А. М. Рудницький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 86–88.

Endorsement

Review