Аспекти інформаційно-психологічного впливу в Стратегії кібербезпеки України

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this paper the aspects of information-psychological impact in a cybersecurity strategy for Ukraine are analyzed. The possible ways of impact individual, society, state and ways and means of protection against it, which provides document, are shown.

стратегія кібербезпеки, інформаційно-психологічний вплив

Шаховал О. Аспекти інформаційно-психологічного впливу в Стратегії кібербезпеки України / Олександра Шаховал, Сергій Гнатюк // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 36–37. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review