Thumbnail Image

Наведені результати дослідження реалізованого за допомогою теорії математичного планування експериментів під час застосування комп’ютерної програми Roughness Plot Analyzer для метрологічного забезпечення можливості отримання емпіричних залежностей з прогнозування значень мікрогеометричних параметрів якості поверхні деталей ( a R, m S, в S ) із важкообробної сталі 36НХТЮ залежно від режимів різання під час точіння. Materials of research of the mathematical planning of experiments realized by a theory are resulted at application of the computer program Roughness Plot Analyzer for the metrology providing of possibility of receipt of empiric dependences for prognostication of values of microgeometry parameters of quality of surface of details (a R, m S, в S) from steel of 36НХТЮ depending on the modes of cutting at sharpening.

різання, точіння, важкооброблювані сталі, мікрогеометричні параметри

Кусий Я. М. Прогнозування впливу режимів різання під час точіння на якість поверхонь деталей із важкооброблюваних сталей / Я. М. Кусий, Я. М. Литвиняк, А. М. Кук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 12-18. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review