Розробка процедури вибору відкритих веб-ресурсів для туристичної документації

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article dwells upon the formation process of tourism documentation based on the choice of adequate web resources for purposes of its creation. The algorithm of web-resources choice that meets the demands of tourism documentation criteria is presented.

туристична документація, відкритий веб-ресурс, інформаційне джерело, критерії відповідності, корисність веб-сторінки

Жежнич П. Розробка процедури вибору відкритих веб-ресурсів для туристичної документації / Павло Жежнич, Оксана Марків // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 59–60. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review