Этический поход к проблеме студенческого плагиата

Thumbnail Image

Бадікова Н. О.

Стаття присвячена актуальним питанням студентського плагіату та його етичним аспектам та наслідкам. Ця проблема є розповсюдженою у всьому світі, але саме в українських вишах вона набуває дуже великих розмірів саме за рахунок толерантного ставлення як зі сторони студентів, так і зі сторони викладачів та адміністрації, до несумлінності студентської роботи.

Лукин Д. А. Этический поход к проблеме студенческого плагиата / Дмитрий Анатольевич Лукин, Татьяна Владимировна Мазыло // Управління в освіті : збірник матеріалів VІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 16–18 квітня 2015 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів, 2015. – С. 93–94. – Библиография: 4 названия.

Endorsement

Review