Проблеми підготовки сучасного журналіста у вищих навчальних закладах України

Національний університет "Львівська політехніка"

З’ясовується стан підготовки сучасного журналіста у вищих навчальних закладах України, показані витоки української журналістики, проводиться порівняння між станом журналістики у радянський час і у сучасні Україні, показуються проблеми української журналістики і шляхи їх подолання.

журналістська праця, журналіст, кваліфікація, система освіти, засоби масової інформації(ЗМІ)

Лисенко І. Проблеми підготовки сучасного журналіста у вищих навчальних закладах України / Ірина Лисенко // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 219–223. – Бібліографія: 5 назв.