Динаміка великогабаритного подовгастого елемента мобільних машин

Подовгастий елемент є основною частиною багатьох мобільних машин. Його конструкція особливо впливає на основні характеристики машини, тобто на її матеріалоємність та довговічність. Він є таким елементом машини, що найчастіше руйнується внаслідок динамічних перевантажень. Отже, числове моделювання цього елемента є головним кроком в оптимальному проектуванні машини. It is the elongated element that is the main unit of the machine. Its design peculiarities influence the basic characteristics of the machine, i. e. mass and strength. At the same time, it is the unit of the machine that fails most frequently due to dynamic overloading. Therefore, numerical modeling of this element is the main step in the process of rational car construction.

подовгастий елемент, мобільна машина, динаміка

Кузьо І. В. Динаміка великогабаритного подовгастого елемента мобільних машин / І. В. Кузьо, Б. М. Дівеєв, Т. Б. Коваль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 48-51. – Бібліографія: 5 назв.