Участь обласних бібліотек для дітей України у розвитку е-урядування

2019-05-16

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

We research the activities of states’ children libraries in Ukraine for the development of e-government, first and foremost for insuring the free access to the Internet, giving access to the state’s digital e-government resources, information and educational activities, supporting the judicial education of users.

обласні бібліотеки для дітей, е-урядування, вільний доступ до Інтернету, доступ до державних електронних ресурсів, правова освіта, інформаційнопросвітницька діяльність

Халецька Л. Участь обласних бібліотек для дітей України у розвитку е-урядування / Леся Халецька // Інформація, комунікація, суспільство 2019 : матеріали 8-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2019, 16-18 травня 2019 року, Чинадієво. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — С. 157–158. — (Електронна демократія та електронне урядування).

Endorsement

Review